В Азові поліція розігнала марш на підтримку Путіна

У суботу, 15 жовтня поліцейщина в Росії поповнилися ще одним яскравим прикладом свавілля: поліція розігнала в місті Азові намечавшуюся акцію з підтримки Путіна - “Марш згодних” (він же Хресний хід на славу Путіна).
Молоді люди, справжні патріоти з свіжоспеченої організації “Діти ВВП” хотіли пройти по вулицях Азова, щоб заявити про підтримку Лідера Нації.
На початку маршу передбачалося зачитати звернення:

“Люди! Брати і сестри!
Завдяки правлінню Володимира Володимировича Путіна (ВВП), нашого національного лідера, країна почала рухатися вперед, повставати з попелу 90-х років, рівень життя населення підвищується з кожним днем, пенсії зростають в рази, відкрити свою справу це зараз нікчемна справа, податків практично немає ти їх не відчуваєш, з кожним роком країна міцнішає і зростає, ми приростає новими територіями, зростає населення, завдяки Володимиру Путіну молодих сімей стає все більше і більше, завдяки материнському капіталу жінки перестали робити аборти, відновлено духовну спадщину наших предків, яке зруйнували прокляті більшовики !
Грамотна національна політика звела нанівець конфлікти на національному грунті, Кавказ став єдиний і вільним під керівництвом мудрого правителя Росії і його вірного послідовника Кадирова Рамзана. Партія Єдина Росія, яку очолює Путін, це партія реальних справ, вона допомагає кожному громадянинові нашої Великої Батьківщини, реформа армії дозволила перетворити її в силу, якої боїться і поважає весь світ, під проводом великого Путіна в армії дідівщина звелася нанівець, офіцери вийшли на новий, кращий рівень життя.
Наша земля стала родючої і смачніше. Навіть у голодний рік її можна буде їсти ложкою, але голоду ніколи не буде, адже нас веде Найбільший Путін, це воістину Керманич Російського народу! Прекрасний образ Путіна висвітлює кабінети всіх чесних і непідкупних чиновників Росії. Воістину, російський народ перестав пити і став пишатися собою і все це завдяки великому Сину Руської землі Володимиру Володимировичу Путіну, який своєю незламною волею веде корабель під назвою “Російська Федерація” до берегів острова Утопії, яку вперше досягне Російський народ!
Хай живе Володимир Володимирович Путін I!!
Якщо ти не ворог Росії або не проклятий недобитий більшовик, якщо ти працюєш не на гроші Заходу, як прокляті лимонівці і ліберасти, які хочуть скинути нашу країну в безодню зла і похоті, то:
Приєднуйся до Хресного ходу 15 жовтня в 16:00 від козацької церкви Азовської Ікони Божої матері до будівлі адміністрації нашого улюбленого міста.
З нами Путін і Христос! АМІНЬ “.

17 October 2011 | владимир путин, город, октябрь, поддержка, полиция, россия, ход

Очистити організм
Трансформеры 3: Тёмная сторона Луны TS [2011] торрент