Жириновський зажадав повторної переатестації поліцейських

Ліберально-демократична партія Росії зажадала проведення повторної переатестації співробітників поліції. Відповідну заяву опубліковано на сайті партії 28 жовтня.

Як йдеться в заяві, нова переатестація повинна пройти під жорстким контролем ФСБ і Слідчого комітету Росії. З цією пропозицією лідер партії Володимир Жириновський звернувся до голови СКР Олександру Бастрикіну і главі ФСБ Олександру Бортникову.

На думку Жириновського, переатестація, яка пройшла в 2011 році, не привела до якісних змін у роботі правоохоронних органів. “Доводиться констатувати, що вивіску ‘міліція’ змінили на ‘поліцію”, але от методи роботи, схоже, залишилися колишніми “, - йдеться в заяві партії.

Переатестація працівників органів внутрішніх справ, передбачена законом “Про поліцію”, проходила з 1 березня по 1 серпня 2011 року. За її підсумками було звільнено 183 000 чоловік. Витрати на поліцейську реформу оцінювалися в 2,2 мільярда рублів.

Наприкінці серпня було проведено соціологічне дослідження, результати якого показали, що майже половина росіян сумнівається в ефективності переатестації. 46 відсотків респондентів заявили, що переатестація міліціонерів у поліцейських проводилася необ’єктивно і з порушеннями.

28 October 2011 | заявление, октябрь, партия, полиция, проведение, россия, сайт, сотрудник

Цибулева дієта
“Любителей откатов и распилов надо бить по морде”, - к этому призывает Владимир Путин