У Примор’ї учнів та вчителів зігнали на свято під дулами автоматів

Як повідомила РІА “Дейта” старший помічник прокурора Примор’я Олена Телегіна, прокуратурою Чугуївського району виявлено порушення чинного законодавства при проведенні у вересні поточного року Дня знань у МОУ “Середня загальноосвітня школа ім. А. А. Фадєєва” в селі Чугуевка.

Встановлено, що до проведення шкільної лінійки, присвяченої першому навчального дня, адміністрація школи заздалегідь підготувала сценарій масового заходу за участю дітей. Так, викладачі доставлялися на свято в автомобілі, що перевозить ув’язнених, а потім їх виводили в супроводі службових собак озброєні автоматами особи; також інсценувалися викрадення учня школи і його звільнення.

Відповідно до п. 4 Федерального закону від 24 липня 1998 “Про основні гарантії прав дитини в Російській Федерації” однією з найважливіших цілей державної політики в інтересах дітей є захист останніх від факторів, що негативно впливають на їх фізичний, інтелектуальний, психічний, духовний і моральний розвиток. Згідно з вимогами закону органи державної влади Російської Федерації вживають заходів щодо захисту дитини від інформації, пропаганди та агітації, що завдають шкоди її здоров’ю, моральному та духовному розвитку.

Між тим, такі елементи свята як доставка вчителів школи на спецмашині для перевезення засуджених, імітація конвоювання педагогів з використанням вогнепальної зброї та службових собак, є демонстрацією насильства і жорсткості, протилежні цілям державної політики в інтересах дітей, не сприяють їх інтелектуальному, психічному, духовному і моральному розвитку, а навпаки, дискредитують органи освіти.

Допущені порушення законодавства у сфері захисту дітей від інформації, що завдає шкоди їх психічному здоров’ю, послужили підставою для втручання прокуратури.

За результатами перевірки прокурором району начальнику управління освітою адміністрації Чугуївського муніципального району внесено подання, за результатами розгляду якого директору МОУ ЗОШ ім А.А. Фадєєва розпорядженням голови Чугуївського муніципального району оголошено догану.

31 October 2011 | автомат, день, законодательство, праздник, проведение, прокуратура, район, учитель, школа

В Москве состоялась EroExpo - выставка для профессионалов рынка для взрослых.
Недвижимость в праге