Дебрецен

Дебрецен вважається негласною столицею Угорщини, налічує більше двохсот тисяч мешканців і є другим містом в країні після Будапешта за величиною. Він розташований на сході держави в регіоні Альфельд.
Історія виникнення Дебрецена вельми цікава. Місто утворився шляхом злиття декількох населених пунктів. Основне історичне значення Дебрецена полягає в тому, що саме тут Лойоша Кошут, знаменитий революціонер, оголосив Угорщину незалежною державою. Ця подія відбулася в Кальвіністської соборі. За весь час існування Дебрецена він двічі служив офіційною столицею: спочатку під час повстання та війни за незалежність в 1849 року, а потім в період Другої Світової Війни.
Звернення жителів у нову віру і формування центру кальвінізму в 16 столітті стало причиною того, що місто неофіційно величали “кальвіністських Римом”. Друга Світова Війна сильно зруйнувала Дебрецен під час його участі в “Дебреценський операції”. Протягом багатьох років після цього місто ретельно відновлювали для того, щоб сьогодні він радував жителів і гостей своїми красотами.

26 November 2011 | величина, восток, город, государство, житель, регион, столица, страна, тысяча

Royal Beauty - каталог лучших салонов красоты и СПА-салонов
Контрабанду, замаскированную под одежду, изъяли в ПТО Козловичи - фото