Індійський заклинатель, розгнівавшись, напустив змій на податкове відомство

Розгніваний заклинатель змій з північного індійського штату Уттар-Прадеш випустив кілька десятків рептилій в державній установі, викликавши хаос і паніку, передає ВВС.

Чоловік, якого в західних ЗМІ називають Хаккулом з села Лара району Басті, випустив змій, серед яких були кілька кобр, у відомстві податків і зборів міста Харрайя. Безліч переляканих відвідувачів та співробітників відомства в поспіху залишили будівлю, решта, рятуючись, забиралися на меблі. Ніхто не був ужалений або поранений, але змій все ще шукають по всій будівлі.

Хаккул в своєму селі врятував багато людських життів: його зазвичай викликали, якщо десь помічали небезпечну змію, розповів місцевий журналіст Мажар Азад. Він домагався від влади ділянки землі, де він міг би тримати власних змій, звертався в різні урядові установи і навіть писав петицію президенту. Потім він говорив, що отримав схвалення вищого керівництва, проте місцева влада затягують вирішення питання.

У вівторок Хаккул, не витримавши очікування, відправився в податкове відомство з групою підтримки і вивільнив отруйних змій зі своєї сумки. “Змії поповзли на столи та стільці. У будівлю було повно народу, близько сотні співробітників і ще більше відвідувачів”, - розповів Азад.

“Запанував суцільний хаос, який тривав кілька годин. Деякі почали знімати те, що відбувається на камери своїх телефонів. Інші дістали покривала і намагалися накинути на змій. Були й ті, хто, озброївшись палицями, хотіли побити Хаккула”.

Тепер Хаккула і його прихильників, які втекли під час плутанини, намагаються знайти.

1 December 2011 | ввс, ведомство, десяток, здание, змей, учреждение, хаккула, штат

Драйвер для принтера samsung ml-1615
Методы анализа статистической информации - Контрольная работа